Lista sędziów i asesorów sądowych, podział czynności, informacja o powołaniach

Lista sędziów i asesorów sądowych Sądu Rejonowego w Słupsku na dzień 01-05-2021 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Wydział/Sekcja

 

1.

Adamiec  Lucyna

VI Wydział Gospodarczy

2.

Bądkowska-Gabryk Monika

I Wydział Cywilny

3.

Blicharska Anna

I Wydział Cywilny, IX Wydział Cywilny

4.

Błencki Ryszard

II Wydział Karny

5.

Buraczewska Agnieszka

III Wydział Rodzinny i Nieletnich/II Wydział Karny

6.

Fons Aleksandra

VI Wydział Gospodarczy

7.

Grzempa Agnieszka

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

8.

Hetnarowicz-Sikora Joanna

II Wydział Karny

9.

Hop Marzena

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

10.

Jesionek Natalia

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

11.

Kołodziej-Michałowicz Joanna

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych/ del. do SO w Słupsku

12.

Kończyk Joanna

I Wydział Cywilny

13. Koziński Mariusz I Wydział Cywilny/II Wydział Karny/VII Wydział Ksiąg Wieczystych
14. Krekora Ewa V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych/VI Wydział Gospodarczy/II Wydział Karny
15. Krotowska Martyna ASR VI Wydział Gospodarczy

16.

Krywiel-Markiewicz Grażyna

VI Wydział Gospodarczy

17.

Krzyżanowska Joanna

I Wydział Cywilny / deleg. do SO Słupsk

18.

Kurak Anna

I Wydział Cywilny

19.

Kurowska Olga

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

20.

Kwiatkowska Joanna

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

21.

Lagut Marek

VI Wydział Gospodarczy

22.

Legowicz Kamila

II Wydział Karny

23.

Leszkiewicz Agnieszka

I Wydział Cywilny

24.

Łakomiec Iwona

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

25.

Łozyk Klaudia

II Wydział Karny

26.

Machnik Marcin

II Wydział Karny

27.

Myczka-Banach Małgorzata

II Wydział Karny

28.

Niemczyk Katarzyna

I Wydział Cywilny

29.

Nowicka Barbara

I Wydział Cywilny

30.

Obst Krzysztof

II Wydział Karny 

31.

Odelski Hubert

IX Wydział Cywilny

32.

Prucnal Anna

III Wydział Rodzinny i Nieletnich/ del. do SO w Słupsku

33.

Raszkiewicz-Kozińska Katarzyna

IX Wydział Cywilny

34.

Reginia-Jurkiewicz Ewa

IX Wydział Cywilny

35.

Rybiński Tomasz

I Wydział Cywilny/II Wydział Karny

36.

Rzeczkowska Lidia

IX Wydział Cywilny

37.

Sikorska-Löwe Katarzyna

II Wydział Karny

38.

Sokołowska Edyta

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

39. Stachurski Mirosław ASR II Wydział Karny
40. Staśkiewicz Lidia

VI Wydział Gospodarczy/I Wydział Cywilny/VII Wydział Ksiąg Wieczystych

41. Szafrański Krzysztof

III Wydział Rodzinny i Niletnich/II Wydział Karny /del. do SO w Słupsku

42.

Wójtowicz Renata Natalia

I Wydział Cywilny

43.

Zielonka Tomasz

IX Wydział Cywilny

44.

Żegunia Daniel

II Wydział Karny

 

Informacja o podziale czynności oraz sposobie uczestniczenia w przydziale spraw w Sądzie Rejonowym w Słupsku od dnia 18.03.2021 

Informacja o podziale czynności oraz sposobie uczestniczenia w przydziale spraw w Sądzie Rejonowym w Słupsku od dnia 01.02.2021

Informacja o podziale czynności oraz sposobie uczestniczenia w przydziale spraw w Sądzie Rejonowym w Słupsku od dnia 01.01.2021

Informacja o powołaniach sędziów

 

Rejestr zmian dla: Lista sędziów i asesorów sądowych, podział czynności, informacja o powołaniach