Lista sędziów i asesorów sądowych, podział czynności, informacja o powołaniach

Lista sędziów i asesorów sądowych Sądu Rejonowego w Słupsku na dzień 01-10-2020 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Wydział/Sekcja

 

1.

Adamiec  Lucyna

VI Wydział Gospodarczy

2.

Bądkowska-Gabryk Monika

I Wydział Cywilny

3.

Blicharska Anna

I Wydział Cywilny, IX Wydział Cywilny

4.

Błencki Ryszard

II Wydział Karny

5.

Buraczewska Agnieszka

III Wydział Rodzinny i Nieletnich/II Wydział Karny

6.

Fons Aleksandra

VI Wydział Gospodarczy

7.

Grzempa Agnieszka

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

8.

Hetnarowicz-Sikora Joanna

II Wydział Karny

9.

Hop Marzena

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

10.

Jesionek Natalia

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

11.

Kaflak-Januszko Hanna

I Wydział Cywilny/deleg. do SO Słupsk

12.

Kołodziej-Michałowicz Joanna

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych/ del. do SO w Słupsku

13.

Kończyk Joanna

I Wydział Cywilny

14. Koziński Mariusz I Wydział Cywilny/II Wydział Karny/VII Wydział Ksiąg Wieczystych
15. Krekora Ewa VI Wydział Gospodarczy/II Wydział Karny
16. Krotowska Martyna ASR VI Wydział Gospodarczy

17.

Krywiel-Markiewicz Grażyna

VI Wydział Gospodarczy

18.

Krzyżanowska Joanna

I Wydział Cywilny / deleg. do SO Słupsk

19.

Kurak Anna

I Wydział Cywilny

20.

Kurowska Olga

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

21.

Kwiatkowska Joanna

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

22.

Lagut Marek

VI Wydział Gospodarczy

23.

Legowicz Kamila

II Wydział Karny

24.

Leszkiewicz Agnieszka

I Wydział Cywilny

25.

Leszkiewicz Dariusz

IX Wydział Cywilny/ deleg. do SO Słupsk

26.

Łakomiec Iwona

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

27.

Łozyk Klaudia

II Wydział Karny

28.

Machnik Marcin

II Wydział Karny

29.

Michałowicz Andrzej

II Wydział Karny/ deleg. do SO w Słupsku

30.

Myczka-Banach Małgorzata

II Wydział Karny

31.

Niemczyk Katarzyna

I Wydział Cywilny

32.

Nowicka Barbara

I Wydział Cywilny

33.

Obst Krzysztof

II Wydział Karny 

34.

Odelski Hubert

IX Wydział Cywilny

35.

Prucnal Anna

III Wydział Rodzinny i Nieletnich/ del. do SO w Słupsku

36.

Raszkiewicz-Kozińska Katarzyna

IX Wydział Cywilny

37.

Reginia-Jurkiewicz Ewa

IX Wydział Cywilny

38.

Rybiński Tomasz

I Wydział Cywilny/II Wydział Karny

39.

Rzeczkowska Lidia

IX Wydział Cywilny

40.

Sikorska-Löwe Katarzyna

II Wydział Karny

41.

Sokołowska Edyta

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

42. Stachurski Mirosław ASR II Wydział Karny
43. Staśkiewicz Lidia

VI Wydział Gospodarczy/I Wydział Cywilny/VII Wydział Ksiąg Wieczystych

44. Szafrański Krzysztof

III Wydział Rodzinny i Niletnich/II Wydział Karny /del. do SO w Słupsku

45.

Wójtowicz Renata Natalia

I Wydział Cywilny

46.

Zielonka Tomasz

IX Wydział Cywilny

47.

Żegunia Daniel

II Wydział Karny

Informacja o podziale czynności oraz sposobie uczestniczenia w przydziale spraw w Sądzie Rejonowym w Słupsku od dnia 01.01.2021 r.

Informacja o powołaniach sędziów

 

Rejestr zmian dla: Lista sędziów i asesorów sądowych, podział czynności, informacja o powołaniach